Test z lektury opowieść wigilijna brainly

Pobierz

Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Poniżej znajduje się test z Opowieści wigilijnej, Charlesa Dickensa.. Udostępnij.. Polub.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Ebenezer Scrooge, Fred - siostrzeniec Scooge'a i jego żona, Jakub Marley - duch przyjaciela i wspólnika Scrooge'a, Bob .. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-a.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Warto więc przypomnieć sobie jej najważniejsze treści.. Nie było łatwe.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Marceloli 4 lata temu.. d) w miasteczku Szkocji.. Edytuj elementy.. Pojawiają się tu jednak liczne .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Opowieść wigilijna - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał..

Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.

Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Noch mal spielen.. Zmień szablon .Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Test składa się z 12 pytań.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Znaleźć szczęście na święta.. Akcja "Opowieści wigilijnej" toczy się w dziewiętnastowiecznym Londynie i obejmuje okres Świąt Bożego Narodzenia.. To nie ulegało wątpliwości..

Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".

Powodzenia!. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. c) Wspólnikiem w interesach.. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?fantastyczne-odwiedziny 3 duchów , pojawienie sie twarzy marleya na kołatce ,odwiedziny marleya zakutego w łańcuchy realistyczne- praca scrooge'a w kantorze , wypedzenie kolędników , życzenia freda i cała reszta wydarzenia realistyczne które mogą wydarzyć się w życiu a fantastyczne to takie które nie mogą np.latanie na świni xDKsiążka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Motyw.. Przekonaj się sam!. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Opowiadanie ukazało się w 1843 roku z ilustracjami Johna Leecha - ich prezentacja na tej stronie.. Czas i miejsce akcji.. Więcej.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Poproszony o wigilijny datek naDział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyGeneza utworu i gatunek.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Bohaterowie.. Jest to jedna z lektur obowiązkowych w klasach 7-8.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Wanisz 3 lata temu.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Zwłaszcza naScrooge i Cratchit Geneza dzieła..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. Charles Dickens napisał "Opowieść wigilijną" w listopadzie 1843 roku.. Akcja opowieści rozgrywa się w XIX wieku w Londynie w sklepie i domu Ebenezera Scrooge'a.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne Zaloguj się Załóż .Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaSprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. b) Sąsiadem z kamienicy.. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Czas i miejsce akcji.. Test składa się z 15 pytań.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna"Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. 691) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Skomentuj.. Osadź .. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. 250'000Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Lektura 7-8 - Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. c) w Nowym Jorku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt