Przemówienie dyrektora przedszkola na dzień rodziny

Pobierz

"Dzień Rodzica" PRZEBIEG: 1.. Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy niepedagogiczni Szkoły, Rodzice, Szanowne Władze, Dostojni Emeryci, Absolwenci naszej Szkoły, Sponsorzy, Przyjaciele.Scenariusze na Grupa wiekowa: 6 latki.. Dziękujemy Pani Dyrektor za dobre słowo i wszelkie wsparcie.. Fragment przemówienia (…) Zawsze tak było, tak jest i zapewne tak będzie, że to, czego dzieci potrzebują najbardziej zawsze dostają od babć i od dziadków.Przemówienie Dyrektora Szkoły - Szkoły i przedszkole niepubliczne Gniezno Przemówienie Dyrektora Szkoły O nas > Nadanie imienia Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie "Narodowość, rasa, religia nie mają znaczenia.. w naszej szkole, a którzy przez długie lata wpływali na wizerunek sekretariatu i tej szkoły.. Cele: Wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne zabawy i spędzanie czasu; Rozbudzanie aktywności dzieci;Jako rodzic dwójki dzieci, zdarza się, że potrzebuję podziękowania, przemówień dla nauczycieli w szkole, w przedszkolu, podziękowanie dla dyrektora szkoły lub przedszkola, podziękowania dla rodziców, podziękowania na koncerty, podziękowania na zakończenie roku przedszkolnego lub szkolnego.. Zakończenie w 6 latkach.. Szanowni Goście: Panie Wójcie, Panie Przewodniczący Rady Gminy Pęcław, Pani Sekretarz Gminy, Księże Proboszczu, Prezydium Rady Rodziców Szkoły, Rodzice, Nauczyciele, Drogie Dzieci!Scenariusz uroczystości pt.: "Dzień Rodziny" w oddziale przedszkolnym "Pszczółki" w Szkole Podstawowej nr 1 im..

Pożegnanie przedszkola.

Przemówienie Dyrektor Szkoły Jolanty Grześkowiak z okazji Jubileuszu 75 - lecia Szkoły Podstawowej im W.. Te słowa Ireny Sendlerowej wzmacniają w nas właściwe zachowania.Podsumowując: przemowa dyrektora szkoły w tak uroczystym dniu powinna być po trosze wzruszająca, a po trosze radosna.. Niech o Turzaczkach pamięta co zawsze grzeczne były Dziękujemy wszystkim paniom, że codziennie były z nami.. Rozpoczynamy kolejny rok szkolny, mam nadzieję, że wszyscy bardzo dobrze odpoczęli w czasie wakacji, nabrali sił .Koniec roku szkolnego, to również czas rozstania z tymi, którzy kończą pracę.. Witam Was serdecznie na uroczystym apelu inaugurującym nowy rok szkolny 2012/2013.. Pożegnanie przedszkola.. Spis treści 1.. Spotykamy się dziś w dniu szczególnym - Dniu Rodzica.Jun 8, 2022May 16, 2021Plik przemowienie dyrektora na dzien rodziny .txt na koncie użytkownika juritob • Data dodania: 7 mar 2015.. Powinna zawierać w sobie pierwiastek podziwu i podziękowania a wszystko musi być okraszone dykteryjką i ciekawym cytatem odnoszącym się do roli kobiety w wychowaniu dziecka.Jun 6, 2022Jun 26, 20204 days agoNa koniec kilka słów podziękowań: Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy..

... Download: przemowienie_dyrektora_na_dzien_rodziny_.txt.

Komara i T. Ślusarskiego w Czarnogłowach.. Tadeusza Kościuszki w Rawie Mazowieckiej.. Przywitanie zebranych zabawą z pedagogiki zabawy: "Jak to miło i wesoło (uderzanie dłońmi o uda), gdy rodzice są wokoło (klaskanie w dłonie), hurra !. Dzisiejszy dzień to kolejna data, która znajdzie się w kalendarium szkoły, a ta wyjątkowa uroczystość będzie kolejnym etapem .Feb 28, 2021Przemówienie dyrektora z okazji Dnia Edukacji Narodowej Witam zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i was, drodzy uczniowie.. Zakończenie roku szkolnego.. Że uczyły wierszy, bajek, jak się ubrać, czym się najeść, Jak się umyć i jak kłaniać, i skakania i biegania Kto nam herbatki szykował, my doskonale to wiemy,Przemówienie Pani Dyrektor - Teresy Potysz.. Mini koncert życzeo w wykonaniu uczniów klas 0 - III, wręczenie upominków i laurek rodzicom: Kl. 0 1 - piosenka z inscenizacją "yła sobie żabka mała" Kl. 0 2 - piosenka "Walczyk dla rodziców", "Marsz instrumentów" Kl. I a - piosenka " Pychotka-smakotka" Kl.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. Chciałabym serdecznie podziękować za przyjęcie zaproszenia i powitać Państwa na dzisiejszej uroczystości.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Pobierz.. Język polski.Pani Dyrektor, proszę przyjąć wyrazy wdzięczności i życzenia wszystkiego co najwspanialsze w nowym otwarciu..

Przemówienie dyrektora SP z okazji Dnia Babci i Dziadka (około 3 minut).

Dodaj go jako pierwszy!PRZEMÓWIENIE DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BIAŁOŁĘCE.. Słowa te kieruję dzisiaj do naszej sekretarki Pani Danuty Szawicy , która po 42 latach pracy na rzecz siemiechowskiej oświaty przechodzi na emeryturę.Panią Dyrektor żegnamy serdecznie i prosimy o uśmiech jej miły.. W Karcie Nauczyciela w 1982 r. zapisano, że 14 października każdego roku, w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, obchodzony będzie Dzień Edukacji Narodowej, uznany za święto wszystkich pracowników oświaty.Aby obejrzeć prezentację, należy kliknąc w link F I L M.. NA OKOLICZNOŚĆ PASOWANIA PRZEDSZKOLAKÓW .. SZANOWNE PANIE, SZANOWNI PANOWIE, DROGA MŁODZIEŻY .. (wyskok z rękoma w górze).. Koledzy koleżanki!. A okazja jest wyjątkowa, bo dziś wszystkie mamy obchodzą swoje święto.. Szanowni Państwo, drodzy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.. Zebraliśmy się w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach tego.. poleca 85 %.. Pożegnanie starszaków.. Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!. Już wkrótce, bo 23 czerwca, swój dzień będą świętowali tatusiowie.Serdecznie witamy wszystkie dzieci na dzisiejszej uroczystości, Pikniku z okazji Dnia Rodziny.. Pożegnanie przedszkola.. Witamy rodziców, Panią dyrektor, babcie i dziadków, nauczycieli i cały personel.. Tylko to, jakim się jest człowiekiem.".

I kocha najgoręcej.Jakie przemówienia dyrektora szkoły podstawowej proponujemy w zestawie?

Prosimy o zabranie głosu przez Panią Dyrektor 5.. Nie żegnam się jednak z Panią - liczę na Pani obecność w naszej szkole, w innym charakterze ale z tą samą życzliwością i nadal dla dobra naszych dzieci i całej społeczności.5 days agoPrzemówienie dyrektora szkoły z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.. Szanowna Pani Dyrektor!. Przywitanie rodziców przez nauczycielkę: Serdecznie witamy wszystkich gości.. Na własne potrzeby napisałem kilka podziękowań, przemowy, przemówienia, które miałem okazję publicznie wygłosić.SCENARIUSZ PRZEDSTAWIENIA Z OKAZJI DNIA RODZINY NAUCZYCIEL PROWADZĄCY : Magdalena Mirzewska BRASZOWICE , CZERWIEC 2012 Prowadzący I: Witam serdecznie wszystkich rodziców przybyłych na nasze spotkanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt