Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po angielsku

Pobierz

W tym quizie spróbuję odgadnąć, lekcji jakiego przedmiotu nie możesz się doczekać!. Wysłana - 23 grudzień 2009 15:23 | zgłoś naruszenie regulaminu.. Opis może dotyczyć osoby, miejsca, przedmiotu lub zdarzenia.. A może WF?Moim ulubionym przedmiotem jest plastyka.Malowanie i wykonywanie prac ręcznych pobudza kreatywność.Po przez plastykę mogę wyrazić siebie.Rysunki,które tworzę …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny (moim jest plastyka).. Nie wiadomo jaki scenariusz …Moim zdaniem godziny spędzone na lekcjach języka polskiego uczą nas patriotyzmu, a także historii naszej mowy.. chemia - chemistry.. Botanika-zajmuje się badaniem roślin, Zoologia jest gałęzią wiedzy zajmującą …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. matematyka - maths/mathematics.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. historia - …Język polski moim ulubionym przedmiotem.. Nowadays it is …(Jaki jest Twój ulubiony przedmiot szkolny?). Czy uda mi się zgadnąć, jaki przedmiot lubisz najbardziej?. Angielski?. (jak będzie po polsku to se sama …Mój ulubiony przedmiot (rzecz) I have two favourite things.. Wgl .. Język polski w przeciwieństwie do np. matematyki nie …Opisz swój ulubiony przedmiot.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.Szkoła English Eater zakończyła swoją działalność w 2017 roku..

Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po angielsku na 6 zdań.

A może WF?. Uwzględnij: jaki to przedmiot, w jakie dni tygodnia masz go w planie lekcji, opisz co na nim robicie (2 informacje) podaj, kto …W języku angielskim spotykamy się z dużą liczbą różnych opisów po angielsku.. Jest porąbany .. Wos.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz, jaki jest Twój ulubiony przedmiot szkolny.. Nie raz byłt skargi do …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny.. Jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. j. Angielski.. Entomologia - dział zoologii zajmujący się owadami.. Moim …Opublikowany in category Język angielski, 07.10.2020 >> .. Opowiedz o sobie, a polecę Ci anime o …Lubię,ale moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest angielski.. Mimo tylu rzeczy, które się w nim znajdują mam wciąż miejsce na inne rzeczy.. fizyka - physics.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …Chyba prawie każdy ma swój ulubiony przedmiot szkolny.. Przez czterdzieści pięć …Angielski - banalnie prosty przedmiot .. Question from @NiePytajDlaczego09 - Gimnazjum - Język angielski .. Opisz swój pokój po …Przedmioty szkolne: przedmioty - subjects.. Matematyka (maths), geografia …Polski.. Często zadawane są one w …Są to przybory szkolne takie jak długopisy i kredki, linijkę, gumkę i temperówkę.. Matematyka.. Nie chcemy się jednak żegnać z naszymi uczniami oraz społecznością szkoły..

Jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?

(Po Niemiecku) Uwzględnij: Poziom : 7 klasa - jaki to przedmiot - w jakie dni masz te lekcje - opisz, co robisz na …Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Opisz swój wymarzony mundurek szkolny po angielsku 1 Zobacz odpowiedź .Jaki jest mój ulubiony przedmiot szkolny?. Niezależnie od kraju niektóre przedmioty szkolne są uczone wszędzie.. W porównaniu ze szkołą podsawowa przedmioty w gimnazjum są zupełnie inne.Doszła fizyka, geografia, chemia jednakże moim …Mój ulubiony przedmiot szkolny .. Plastyka Nope, lubię Panią ale nie lubię …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny .. Uzasadnij swoją odpowiedź w co najmniej pięciu zdaniach.. Niektóre rzeczy, możesz jeszcze samemu dopisać.. Przedmiot to Jęz…Angielski?. j. Niemiecki.. Zablokuj Zgłoś.. Jednak facet , który uczy nas tego języka .. T: Could you …Mój ulubiony przedmiot - wf. (Nie wiem, jakiej jesteś płci, a więc napisałem, jako płeć żeńska).. "angielski do sprawdzenia opis ulubionego przedmiotu lekcjii wf".. (jak będzie po polsku to se sama przetłumaczę) obojętnie jakiMam napisac po angielsku ulubiony przedmiot szkolny Mam opisać swój przedmiot ulubiony szkolny i napisac jakich rzeczy szkolnych używam od 80-100 …Autor.. Bardzo go lubię i chętnie biorę udział w lekcji.. kubanczyk2002 Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest WF.Zawsze na nim robimy wiele ciekawych rzeczy takie … się na niego nie uczę i mam 5 /6 ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt