Karta pracy rzuty prostokątne

Pobierz

Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Karta pracy do lekcji "Rzuty prostokątne" Rzuty prostokàtne Imi´ i nazwisko Klasa Data Przyjrzyj si´ przedstawionemu rzutowi prostokàtnemu kostki domina.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Author: Grzegorz SieczakKarty pracy z rysunku technicznego Karta pracyRzuty prostokątne 1. Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina.. imie i nazwisko klasa data O O O oWykonacie proste rysunek bryły w trzech rzutach prostokątnych Notatka: Rzuty prostokątne pokazują przedmiot z kilku stron.. Najczęściej są one wykonywane na trzech płaszczyznach, określanych jako rzutnie.. (poprawne rozwiązanie - 3 pkt) Zadanie2.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poszczególnych brył.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku .Rzutowanie prostokątne, to wierne odwzorowanie przedmiotu na płaszczyźnie za pomocą rzutów będących figurami płaskimi.. Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Kontakt Szkoła Podstawowa im.. Nast´pnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. 85% Mieszkanie M4 - konspekt lekcji techniki.Polska norma opisująca zasady rzutowania prostokątnego to PN-78/N-01608.. (poprawne rozwiązanie - 3 pkt) Zadanie2..

81% Rzutowanie prostokątne.

Na karcie pracy ODPOWIEDZI zapisać wierzchołki trójkąta w kolejności od najbliżej do najdalej położonych względem rzutni: a) pionowejb) poziomejc) bocznej (poprawne rozwiązanie - 3 pkt) Zadanie3.Karta pracy Rzuty prostokątne 1. Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. 81 75 77 012Karta pracy Rzuty prostokątne 1. Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina.. Zaloguj się, by mieć dostęp Pobierz wszystkie Z bieżącej strony Zobacz również: .Rzutowanie prostokątne - ćwiczenia.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.Karta pracy Rzuty prostokątne - jeżeli nie dasz rady zrobić w tym pliku zrób na kartce technicznej - zrób zdjęcie i .. zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Pokazano płaszczyzny oraz kierunki rzutowania, a także rzuty prostokątne przedmiotu pokazanego w dimetrii ukośnej.. , Technika , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.pl .. Karta pracy Rzuty prostokątne.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.Karta pracy Rzuty prostokątne 1. Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina.. 1 a) b) Karta pracy I III II I III II 1 Karta pracy 2 2Przedstaw rzut prostokàtny baterii.Karta pracy - Rzuty prostokątne 1. Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina..

Załącznik: Karta pracy-Rzuty_prostokatne.docx.

Przedstaw rzut prostokątny baterii.. PamiętajUtworzony za pomocą aplikacji Padlet- sporządzać rzuty prostokątne przedmiotów techniką komputerową - stosować grubości linii w rysunku technicznym - zastosować posiadane umiejętności z informatyki na lekcjach techniki - ocenić pracę swoją i kolegów METODY PRACY: .. KARTA PRACY - Rysunek graniastosłupaKarta pracy Rzuty prostokątne 1. Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina.. Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.Rysunek techniczny - rzuty prostokątne - Zintegrowana Platforma Edukacyjna Ministerstwa Edukacji i Nauki Rysunek techniczny - rzuty prostokątne Schemat przedstawia sposoby tworzenia rzutów prostokątnych.. Następnie, zgodnie .. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. 2,9 MB; 23 mar 11 10:18; uważajmy na drogach.ppt z chomika motylek84.. imie i nazwisko klasa data O O O o .Na karcie pracy DANE dorysować trzeci rzut trójkąta ABC, korzystając z dwóch danych jego rzutów prostokątnych.. Konspekt w załączniku.. 246 KB; 23 mar 11 10:18; rzuty_prezent_6.ppt z chomika motylek84.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Następnie, zgodnie ..

686 kB Karty pracy.

Przedstaw rzut prostokątny baterii.. 0,9 MB; 23 mar 11 10 .Rzutowanie prostokątne jest to przedstawienie bryły z 3 stron.. Następnie, zgodnie .. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Rodzaje rzutów aksonometrycznych: a) izometria b) dimetria ukośna c) dimetria prostokątna Różnią się one między sobą sposobem ustawienia przedmiotu względem rzutni, co wiąże się ze zmianą długości niektórych krawędzi.Karta pracy- Rzuty prostokątne.. Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Aplikacje dostępne wKarty pracy • Technika • pliki użytkownika spwyszyny przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ZN OST~1.BMP, ZN NAK~1.BMP .. arkusz_zaliczen_ucznia_karta[1].pdf z chomika motylek84.. Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Marii Skłodowskiej-Curie w Zawieprzycach Zawieprzyce 121 21-077 Spiczyn Dyrektor - Jolanta Mackiewicz email: SEKRETARIAT tel/fax.. Rzut prostokątny pokazuje rysunek z kilku stron (boków), .. otrzymamy, gdy poszczególne rzuty będą widziane w sposób pokazany przez strzałki.. Informatyka gr.I - 4.05.2020r, gr.. Proszę o przesłanie zdjęć z rozwiązaniem Karty Pracy do dnia 24 maja w wiadomości prywatnej na messengerze..

Karta pracy51 2Przedstaw rzut prostokątny baterii.

Na karcie pracy ODPOWIEDZI zapisać wierzchołki trójkąta w kolejności od najbliżej do najdalej położonych względem rzutni: a) pionowejb) poziomejc) bocznej (poprawne rozwiązanie - 3 pkt) Zadanie3.Rzutowanie prostokątne - zadanie 1 Karty pracy dla uczniów - Technika, EDB Dodaj komentarz Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.. Skorzystaj z powyższego rysunku do rysowania poniższych rzutów.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Wyróżniamy rzutnię pionową, poziomą i boczną.. Według zasad rzutowania główny rzut A powinien pokazywać obiekt w pozycji w jakiej jest on położony w mechanizmie maszyny lub (gdy część pracuje pod kątem) obiekt należy przedstawić w układzie poziomym lub pionowym.Na karcie pracy DANE dorysować trzeci rzut trójkąta ABC, korzystając z dwóch danych jego rzutów prostokątnych.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Aby obrócić w "myślach" nasz rysunek, aby otrzymać rzut z lewegoRzuty aksonometryczne służą do poglądowego (perspektywicznego) przedstawiania przedmiotów w jednym rzucie.. Na pierwszej z nich przedstawia się rzut główny, czyli widok bryły z przodu.. Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Rzutnia jest to płaszczyzna na której będzie narysowany rzut prostokątny.. 3Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.Karta pracy Rzuty prostokątne 1. Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt