Określ do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja

Pobierz

Do jakiego wydarzenia nawiązuje taka ilustracja>?. może troche nie wyraźne ale błagam !. b) Podaj rok, w którym doszło do tego wydarzenia.. ……………… Polecenie 2.. B. Podaj rok, w którym nastąpiło to wydarzenie.. a) Określ, do jakiego wydarzenia.. [HISTORIA KLASA 8]: Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj związane z nią polecenia.. Wyjaśnij jej wymowę.. Zaloguj się, by dodać komentarz.answer.. ……………… Polecenie 2.. BEZ LINKÓW!. Zadanie.Ilustracja ta odnosi się do wydarzeń z lat 1938 - 1940, kiedy Związek Radziecki przestał zdobywać nowe tereny, a III Rzesza wciąż prowadzi ekspansję.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia (w podręczniku ta ilustracja znajduje się na str. 186).blocked zapytał (a) 04.01.2012 o 22:12.. (2 punkty) Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia (w podręczniku ta ilustracja znajduje się na str. 186).. Żądania .Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. ………………………………… ………………………………… b) Zidentyfikuj postać, która .. Oczywicie nagrda ; ) + może wiecie kto organizował igrzyska nowożytne i starożytny?. a) b) Zidentyfikuj postać, która.. - Brytyjski plakat powstał w trakcie I wojny światowej, w 1915 r. b) Rozstrzygnij, czy plakat zachęcał, czy zniechęcał do wstępowania w szeregi brytyjskiej armii.. trzyma w ręku duży długopis..

Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.

a) Określ, do jakiego wydarzenia.. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. (4 punkty) Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie uzupełnij tekst.. …………………………………………………………… …………………………………………………………… …………………………………………………………… b) Podaj rok, w którym doszło do tego wydarzenia.. Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. 3/ Nazwa polskich oddziałówPrzyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. ………………………………… ………………………………… b) Zidentyfikuj postać, która trzyma w ręku duży długopis.. Chris Niedenthal / FORUModnosi się ta ilustracja.. Następnie określ, do.. Zobacz odpowiedzi.. …………………………………………………………… …………………………………………………………… …………………………………………………………… b) Podaj rok, w którym doszło do tego wydarzenia.. ………………………………… Polecenie 2.. (4 punkty)a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. Napisz, kto jako pierwszy i kiedy poinformował świat o skutkach tego wydarzenia.. rozwiązane.. - Plakat zachęcał mężczyzn do wstępowania w szeregi brytyjskiej armii.Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. rozwiązane.. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. (4 punkty)Zapoznaj się z ilustracją.. Żądania .a) Podaj, w jakim okresie powstał przedstawiony brytyjski plakat.. 1/ Porozumienie państw celem osiągnięcia określonych korzyści np. militarnych.2/ Melodia na której jest oparty nasz hymn..

a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.

- Powyższa ilustracja odnosi się do Zbrodni Katyńskiej.. ………………………………… ………………………………… b) Zidentyfikuj postać, która trzyma w ręku duży długopis.. Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. trzyma w ręku duży długopis.. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. Pomocy!Szkoła podstawowa.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-01-04 22:14:09.A.. search.a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. 3. rozpoczęcie walki z państwami centralnymi w sojuszu z Rosją.. a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. (4 punkty) Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie uzupełnij tekst.. rozwiązane.. Możemy określić te daty na podstawie faktów historycznych, które mówią, że Austria została włączona do Rzeszy w 1938r., a Czechy i Polska w 1939r.Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj polecenia.. ………………………………… Polecenie 2.. B. Podaj rok, w którym nastąpiło to wydarzenie.Zapoznaj się z ilustracją, a następnie określ do jakiego okresu rewolucji się ona odnosi.. ………………………………… Polecenie 2.. Ilustracja odnosi się do Wielkiej Trwogi, czyli buntu przeciwko obciążeniom.a) Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja.. odŻywia siĘ gŁÓwnie drobnymi owadami, ktÓre wydobywa spod kory wyjĄtkowo dŁugim, pokrytym lepkĄ ŚlinĄ jĘzykiem.. Bardzo częstoPrzeczytaj tekst, a następnie wykonaj polecenia.Określ, do jakiego wydarzenia odnosi się ta ilustracja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt