Test sprawdzający przeczytanie lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Skomentuj.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50. kaczmo21 2 lata temu.. Skomentuj.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. pytanie 1 z 14.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Przesłanie "Szkoły latania" jest jasne - ci, którzy w życiu kierują się chciwością i nienawiścią do drugiego człowieka, muszą ponieść klęskę.. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Dlatego właśnie żądny zysku karczmarz zostaje wystrychnięty na dudka, a Hegemon i jego żołnierze ze świadomością ogromnej porażki muszą powrócić do swej warowni.Szkoła latania - Motyw przyjaźni Choć Kajko i Kokosz diametralnie się różnią (i pod względem aparycji, i charakteru), tworzą zgrany duet..

— O kim mowa?Lista pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.

Heloo 11 miesięcy temu.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Szukaj.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kajko i Kokosz.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników..

... Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.

Audiobook.Kajko i kokosz lektura na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Udostępnij.. Wspólnie pokonują kolejne przeszkody, rozprawiają się ze zbójami Hegemona, zapewniając mieszkańcom grodu bezpieczeństwo.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Szkoła latania"?Plik Test Kajko i Kokosz.. Społeczność .. Udostępniam wszystkim zainteresowanym lekturą.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz - postaci - Bohaterowie Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

wozem.Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Słaba jakość.Książka Kajko i Kokosz szkoła latania przeczytana w całości dla mojej córki.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiW tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .Kajko i Kokosz..

Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz - postaci.

złotem.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Część 1.. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Udostępnij.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt