Latarnik'' - test z odpowiedziami

Pobierz

Jak miał na imię stryj Klary?. 9 Obserwuj autora Zobacz profil.Zobacz quiz: Latarnik.. 33833217 .Test zawiera 20 pytań.. 6.Latarnik wymaga od użytkownika ustosunkowania się do 25 stwierdzeń dotyczących kwestii politycznych, społecznych i ekonomicznych.. Rozwiąż test ze znajomości lektury i prześlij na adres; do 8.04.2020 r. 2.. Przewiń.. B. Z planety 325 - odkrytej przez francuskiego naukowca.. b) zginęła połowa płynących.. 2. trzeba było go znaleźć w ciągu 12 godzin 3. oświetla statkom drogę (chyba) 4.niedziela 5.nie, skalista 6.chyba siedem (ponieważ pisano w książce, że raz dziennie przywoziła łódź żywność i wodę) 7. świeżą żywność i wodę do picia 8. zajmowała jeden mórg powierzchni 9.answer choices.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. miał w latarni zapas, który uzupełniali mu mieszkańcy raz na dwa tygodnie.. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?1.. Sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Z gwiazdy B-612 - widzianej w 1909 r. przez tureckiego astronoma.. Na trzeciej stronie arkusza zamieszczona jest lista lektur obowiązkowych.. 7.co przywozono .Latarnik test z tresci.. c) zmarł w wyniku ciężkiej choroby.. Test z lektury "Katarynka" - noweliTesty z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur..

Test z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki ...Lektury Latarnik / Latarnik.

Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Test ze znajomo ści tre ści lektury "Latarnik" - badanie umiej ętno ści czytania ze zrozumieniem 1. odpowiedź: "Zemsta" to dramat (rodzaj literacki) i komedia (gatunek literacki).. W utworze kluczowa role odgrywa Pan Tadeusz - wielka romantyczna lektura.Liczba wyników dla zapytania 'latarnik lektura': 621. wg BiernataEGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2021: JĘZYK POLSKI - ARKUSZ CKE + ODPOWIEDZI.. odpowiedź: W "Latarniku" ani razu nie pada imię Skawińskiego.. O namalowanie jego kwiatu.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Tytułowy Latarnik posiadał fabrykę cygar - w jakim mieście się ona znajdowała?. Ile lat miał Skawiński?. Kozlowska Z wizyta u wdowy i jej corek" - test sprawdzajacy z ksztalcenia literackiego i jezykowego dla uczniow klasy IV.. Historia samotnego tułacza Skawińskiego chwyta za serca kolejne pokolenia czytelników.lektury Latarnik" - Sprawdzian z lektury 1.. Jakiej narodowo ści był bohater noweli?. raz w tygodniu był w mieście, aby uzupełnić zapas pożywienia.. a) w Aspinwall, niedaleko Panamy b) na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii c) w Porto Antico w Genui d) u wybrzeży Irlandii 2) Jak to się stało, że Skawiński otrzymał pracę w latarni?.

Henryk SienkiewiczEliza OrzeszkowaAdam MickiewiczStefan Żeromski.Test ...Latarnik test z odpowiedziami.

Przykładowe pytania na sprawdzianie z "Zemsty": Jakim rodzajem i gatunkiem jest "Zemsta"?. Powodzenia!. We wtorek, 25 maja 8-klasiści zmierzą się z testem z języka .B.. Latarnik, Artysta, Treny C.. Kogo kochał Wacław?Test Latarnik, Latarnik podręcznika Lektury dla Klasa II.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Liczba wyników dla zapytania 'latarnik test': 10000+.. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. W każdym zadaniu poprawna jest zawsze tylko jedna odpowiedź.. a) zgłosił się sam do Konsula USA b) zastąpił "na chwilę" poprzedniego latarnika c) polecił go znajomy .Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Jak nazywała się miejscowość, w której stała latarnia?. niewiele jadł, żywił się głównie rybami, które złowił.. Test składa się z 12 pytań.. Wykonuj zadania zgodnie z poleceniami.. Rozwiąż test!5.. a) Paryżu; b) Hawanie; c) Wiedniu; d) Puerto Rico; Dlaczego Skawiński nie prowadził już fabryki cygar?Sprawdzian z treści lektury "Latarnik" 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sam odszedł.. Test składa się z 12 pytań.. Brakuje odpowiedzi.. c) nikt nie zginął.. Nie obchodziła go wgl latarnia.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!.

wg 31halimcharlize.Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem - zapoznaj się z tegorocznymi arkuszami oraz odpowiedziami.

Opracowane; 7 grudnia 2021 00:07; Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury LatarnikTest sprawdzający wiadomości dla klasy II - nowele H. SIENKIEWICZA Imię i nazwisko .. raz w tygodniu był w mieście, aby uzupełnić zapas pożywienia.1.. Czy tegoroczny egzamin z polskiego sprawi trudność uczniom?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. odpowiedź: Stryj Klary miał na imię Maciej (chodzi o Macieja Cześnika Raptusiewicza).. 1) Gdzie toczy się akcja utworu?. Quo vadis, Mały Książę, Tędy i owędy D. Kamienie na szaniec, Opowieść wigilijna, Syzyfowe prace PARTNER CYKLU: Przygotuj się i zdaj!. Zapoznaj się z notatką biograficzną Antoine de Sant- Exupery, autora książki " Mały Książę" i wykonaj samodzielnie krótką notatkę Wymie ń przynajmniej trzy zawody, które wykonywał w trakcie tułaczki po świecie.. b) uciekł z posady.. W wyniku rozbicia łodzi z San Geromo a) zginęli wszyscy pasażerowie.. latarnik zginął bez wieści, ale przypuszczano, że podczas burzy został spłukany przez bałwan.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. WYPEŁNIA ZESPÓŁ NADZORUJĄCY Uprawnienia5 komentarzy.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Ewentualne poprawki w odpowiedziach zapisz zgodnie z informacjami zamieszczonymi na następnej stronie..

Próbne egzaminy gimnazjalne z odpowiedziami w "Wyborczej" • 19 września: cz. humanistyczna • 20 września: cz. matematyczno--przyrodnicza GIMNAZJALISTO!

Czy udało się dokładnie ustalić co stało się z poprzednim latarnikiem?Test zawiera 20 pytań.. Skąd przybył na Ziemię Mały Książę?. Kto jest autorem lektury?. Nowego pracownika latarni poszukać miał a) strażnik portowy.Test z lektury "Latarnik" Henryka Sienkiewicza.. odpowiedź: Latarnik czytał "Pana Tadeusza".Pytania i odpowiedzi do lektury Latarnik (.. 4 Obserwuj autora.LATARNIK _ - Test.. Sprawdź swoją wiedzę.Latarnik test z treści.. W jakim kraju znalazł posad ę .Klasowka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtorkowe i streszczenia.Test zawiera 20 pytan.. Dawny latarnik w Aspinwall a) przepadł bez wieści.. Pobierz materiały dodatkowe!1.. łódź z Aspinwall jeden raz dziennie przywoziła mu żywność i wodę.. Jak miał na imię Skawiński?. O zaprzyjaźnienie się z nim.. odpowiedź: Książkę "Latarnik" napisał Henryk Sienkiewicz.. Z gwiazdy D-612 - widzianej w 1909 r. przez pilota..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt