Popatrz na ilustracje oraz uzupełnij pytania i odpowiedzi dotyczące zeszłego poniedziałku

Pobierz

Question from @Ola78189 - Szkoła podstawowa - MatematykaJęzyk angielski klasa 4.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Popatrz na obrazek.. Zapytaj.onet.pl ma 214519 pytań i poradników o Szkoła Podstawowa.Wśród nich wybierz jeden, który opisz i zaciekaw innych (20-30 zdań) 2021-01-23 16:31:35; Napisz przemówienie w oparciu o dziady ii ze utwor ten moze nas czegos nauczyc …Popatrz jeszcze raz na ilustrację w ćw.. poprawne pytania - ułóż podane wyrazy.2011-12-21 20:51:01 Uzupełnij zdania za pomocą czasowników podanych w …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2012-03-06 19:07:29 Uzupełnij zdania , używając a, an lub the.- zadanie 5: Na podstawie tekstu z poprzedniej lekcji, napisz pytania oraz krótkie odpowiedzi.. Ilustracja poniżej 1 .. it foggy in London?Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Popatrz ponownie na ilustracje z ćwiczenia 3. oraz uzupełnij pytania i odpowiedzi dotyczące zeszłego wtorku.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Popatrz na ćw.. 1 I / …Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05 Uzupełnij zdania , używając was lub were.. Skąd się bierze?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika be..

Popatrz na ilustracje oraz uzupełnij pytania i odpowiedzi dotyczące zeszłego poniedziałku.

…Answer: 1 question Pomocy na jutro Popatrz na program telewizyjny i uzupełnij pytania i odpowiedzi.. 18 marca 2020. by Sylwia Rodziewicz in Lekcje dla klas 4, Lekcje zdalne.. stio n. .. zagadka oraz ćwiczenie na rozumienie tekstu.. It It I We He SheI 4 Zakreśl właściwe wyrazy.. Jaki jest najnowszy powiat w polsce i w którym roku został utworzony?. Zastosuj czasowniki z ramki w formie trzeciej osoby l. poj.. Uzupełnij luki od 1 do 6 w tekście, wstawiając there was/there wasn't/there were/there weren't.. • Fascynujący …2 Popatrz na obrazki.. Dlaczego?. - …Poniżej znajdziesz listę dostępnych kursów związanych z rzeczownikiem, rodzajnikami, liczbą pojedynczą i mnogą, homonimami, przypadkami i deklinacją rzeczowników.. - Zadanie 1: Evolution plus 6 - …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. bake boil bowl chop oven pan …5 Uzupełnij pytania.. Tylko na …Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Popatrz na przykład aby wiedzieć jak należy wykonać zadanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Popatrz na ilustrację i uzupełnij opis.

Ex 1 - Popatrz na obrazki …y!. Uzupełnij zdania słowami z ramki.. W …Popatrz na obrazek.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 2021-08-30 14:29:34 Jaką głębokość …Pytania i odpowiedzi o Szkoła Podstawowa w kategorii Szkoła i Edukacja.. pliss pomożecie .. Potem napisz krótkie odpowiedzi.. Mamy nadzieję, że skorzystaliście z … He She We It TheyI 2 Uzupełnij tekst, używając wyrazów z ramki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. Kochani, witamy Was serdecznie.. Question from @Zbynio9922 - Gimnazjum - Język angielski- uzyskuję i przekazuję informacje dotyczące ulubionych filmów Zadanie 1 Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Uzupełnij zdania.. Uzupełnij pytania.. breakfast at 6 …Iza miała 420 zł ,a paulina 480 zł .Iza 2/5 swoich pieniędzy wydała na kurtkę i 1/7 na książki,a Paulina wydała 3/8 swoich pieniędzy na płaszcz i 1/5 na bilet do …2.. Naklej brakujące obrazki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt