Test z angielskiego was were

Pobierz

Zdania przeczące z czasownikiem "to be" w czasie przeszłym tworzymy dodając "not" do odpowiedniej dla danej osoby formy czasownika "was" lub "were", np.Past Simple - zastosowanie - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. No sign-up required.Test z angielskiego, który ma ocenić poziom naszej wiedzy to przydatne narzędzie, ponieważ dzięki niemu możemy dowiedzieć się, co już umiemy.. Wypełnij formularz tutaj aby otrzymać informację o kursach dla początkujących.ZDANIA PRZECZĄCE w czasie Simple Past tworzymy poprzedzając czasownik w formie podstawowej przeczeniem "didn't", np. "I didn't have time to be bored.". For zero article, insert -.Rozwiąż test Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1.. Zanotuj swoje odpowiedzi.. Jeśli otrzymałeś 12 lub więcej punktów, sprawdź się na jeszcze wyższym poziomie.. Poziom, na jakim uczyłeś się wcześniej .. Celem testu jest jak najbardziej precyzyjne zakwalifikowanie Cię na odpowiedni poziom zaawansowania.. Wtedy na pewno nie będziesz mieć wątpliwości, czy jesteś początkujący, średnio zaawansowany czy może zaawansowany i jaki poziom fiszek będzie dla Ciebie odpowiedni, aby kontynuować naukę języka angielskiego.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Przedimek nieokreślony a/an w języku angielskim - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego..

Nie uczyłeś się angielskiego?

Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Język angielski - test: Wybierz odpowiedź tak, by uzyskać logiczne i poprawne gramatycznie zdanie.. Poniższy test pozwoli Ci sprawdzić na jakim jesteś poziomie zaawansowania.. Jeśli nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie, pomiń je.Ćwiczenia przed testem: Past Simple or Past Continuous 1.. Do wyboru masz 3 odpowiedzi, z czego tylko 1 jest poprawna.. Oferujemy ćwiczenia gramatyczne i leksykalne oraz zbiory ćwiczeń maturalnych.. Zastosuj czas past simple lub past perfect.Test poziomujący z angielskiego Wykonaj test poziomujący z angielskiego i oceń jednoznacznie swoją znajomość tego języka.. Po wypełnieniu testu kliknij "continue" a zostaniesz przekierowany do testu z prawidłowymi odpowiedziami [pierwsze w kolejności] oraz odpowiedziami, których udzieliłeś.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Kontakt Prywatno .1 Test sprawdzający znajomość języka angielskiego Imię i Nazwisko Kandydata/Kandydatki Proszę wstawić X w pole zgodnie z prawdą: Brak znajomości języka angielskiego Znam j. angielski (Proszę wypełnić poniższy test zakreślając w kółko wybraną odpowiedź) 1. lay / goWynik testu pozwoli Ci w przybliżeniu określić, czy jesteś na poziomie B1..

Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Testy z angielskiego Past Simple.

Zrestartuj ten test.. Sprawdź swój poziom, rozwiązując test składający się z 40 pytań.. Uzupełnij zdania (8.1-8.5), wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Test z angielskiego jest szczególnie ważny, kiedy zapisujemy się na kurs języka lub rozpoczynamy naukę na własną rękę - musimy wiedzieć, na jakim poziomie są nasze umiejętności i z .Test zawiera listę 80 pytań zamkniętych - na różnym poziomie zaawansowania tak więc każdy może spróbować swoich sił.. Odpowiedziałeś na 0 z 5 pytań.. Wszystkie pytania są jednokrotnego wyboru.. Listę poprawnych odpowiedzi znajdziesz po 5, 10, 15, 20. pytaniu.. Jeżeli mniej, pomyśl o doszlifowaniu swojej wiedzy na właśnie tym poziomie.. Polecenie: Complete the sentences using Past Simple of the verbs.Jak Ci idzie nauka języka angielskiego?. Wybierz poziom i sprawdź, jak Ci pójdzie: Pytania z poziomu A1; Pytania z poziomu A2; Pytania z poziomu B1JĘZYK ANGIELSKI - PLACEMENT TEST Imię i nazwisko .. Wybierz prawidłową formę czasonika 'to be' czasu przeszłęgo (was/were) 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt