Email do kolegi po niemiecku

Pobierz

Napisz do niego e-maila, a w nim -podziękuj za e-mail i za to że właśnie do ciebie zwrócił się z tą prośbą, -napisz, czy masz zwierzęta w domu i dlaczego, -zapytaj o argumenty jego rodziców i o przyczyny, dla których on chce mieć zwierzę .Napisz po niemiecku w czasie pszeszłym, e-mail do koleżanki/ kolegi jak pomogłeś/aś w przygotowaniu wigili .. Napisz do swojego niemieckiego przyjaciela w Kolonii e-mail.. ZALOGUJ.. Prosi Cię o pomoc.. Ważne: Niemieckie zwroty zawierają formę "Sie", która na polski została przetłumaczona jako "pan".1.. Niemiecki PolskiW czasie pobytu na kursie językowym w Hamburg poznałaś osobę która wywarła na Tobie duże wrażenie.. More Questions From This User See AllOct 8, 2020Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Jedzenie/Posiłki nie były dobre/smaczne.. Mogą być tylko przykłady zdań ale z tłumaczeniem.. Jestem już zdrowa i czuję się dobrze.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. I spend with theam nicely time.E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy -jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz -z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej ) +0 pkt..

OdpowiedzE-mail do koleżanki lub kolegi po niemiecku.

Odpowiedz.. Kolejny odcinek dotyczący pisania listu lub e-maila po niemiecku, zawiera zwroty pomocne podczas pisania prośby, potwierdzenia, czy wyrażania gratulacji po niemiecku.. przetlumaczcie mi ten tekst prosze .e-mail do kolegi, dział kultura- czyli zabytki, kultura w Niemczech.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. DODAJ + Język niemiecki.Zadanie: napisz emaila do kolegi lub koleżanki po niemiecku opisz wycieczkę na której byłeś, środek transportu, co robiłeś na wycieczce i zaproś jego ją do Rozwiązanie: w tym wypadku dobrze jest napisac po polsku puźniej to sobie przetłumaczyć ja tak robie polecam .. Przydatność 50% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym .. +0 pkt.. (Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego - często jest to mylone) 3.Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku 1.. - Opisz gdzie poznalas ta osobe - opisz jak ona wylada-wymien przynajmniej dwie cechy jej charakteru - wyraz swoje obawy dotyczace dalszej znajomosci.List lub e-mail po niemiecku - przydatne zwroty - część II.. Dziękuje za Twojego e-maila.. W szpitalu było źle.. Było tam bardzo nudno.. Wróciłam do .Pocztówka po niemiecku - przydatne zwroty Lieber Anton / Hi Anton / Anton - Drogi Antonie / Cześć Anton / Antonie Ich schreibe dir aus … - Piszę do Ciebie z … Ich bin … in den Bergen / am Meer / am strand - Jestem … w górach / nad morzem / na plaży Grüße aus … - Pozdrowienia z … Ich amüsiere mich hier prächtig..

Proszę, to dla mnie bardzo ważne źródło: ... e-mail-po-niemiecku.

Bardzo proszę jeśli mógłby ktoś pomuc mi w napisaniu e-mailu po niemiecku do koleżanki w którym opiszesz jak minęły ci urodziny i kogo na nie zaprosiłaś.. Muszę napisać list do kolegi z Niemiec, więc pomyślałem, Po trzecie chyba lepiej jak kilka osób umiejących język niemiecki .Napisz do kolegi e-mail po niemiecku, w którym: -poinformujesz go o planowanej wycieczce klasowej -podasz termin wycieczki -poinformujesz go o kosztach wycieczki - podasz dwie atrakcje jakie zaplanowaliście.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.. 0 ocen | na tak 0%.Otrzymałeś e-mail od kolegi z Niemiec, który chce mieć psa lub kota, ale jego rodzice się na to nie zgadzają.. kasiia90 2010-02-28 13:46:56 UTC #1. e-mail do kolegi, dział kultura- czyli zabytki, kultura w Niemczech.November 2018 1 58 Report Napisz e-mail po NIEMIECKU do kolegi (50-100 słów).. Ich sehe am liebsten mit meiner Familie fern.W e-mailu do kolegi z Niemiec: REKLAMA • poinformuj, gdzie jesteś i jak długo tam pozostaniesz • opisz dom, w którym gościsz • napisz, jak podoba Ci się okolica..

Elementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku 1.

Szkola edukacja.. Proszę o minimum 6 zdań + jak by dało rade to tłumaczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt