Pocztówka po angielsku zadanie

Pobierz

Dodatkowe informacje o pobycie (pogoda, zwiedzone zabytki, ciekawostki, dalsze plany) 4. jest fantastycznie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1059).. Dam [email protected] nie długie ) o byle czym D o czym chcecie.. szkoda, że cie tu nie ma.. Pocztówka po angielsku przykład 1 Pocztówka z wakacji w Brazylii: Hi Josh, Napisz list do kolegi 2 klasa podstawowa 2 Zobacz odpowiedzi.. Szkoła - zapytaj eksperta (1059) Wszystkie (1059); Język angielski (715); Język polski (154); Matematyka (190)1) Zwrot do cioci - nie ma wątpliwości, do kogo jest pocztówka 2) Opis miejsca, w którym autor nocuje - zgodnie z 1. punktem 3) Informacja na temat pogody 4) Informacja na temat planów na niedzielę (punkt 4) 5) Podzielenie się wrażeniami .. • Napisz, jaka jest pogoda.. • Poinformuj, gdzie się obecnie znajdujesz.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz list do kolegi o swoich wakacjach, po angielsku.An unformal letter - Napisz list.English 4 Matura - Portal dla osób chcących aktywnie komunikować się w języku angielskim, a w szczególności dla maturzystów przystępujących do egzaminu w maturalnego na obu poziomach.. Love, XYZPocztówka z wakacji.. Wczasy powoli dobiegaja końca.. codziennie opalam się, pływam i świetnie się baiwe.. To co dobre szybko się kończy.. Dołącz do naszego grona, zdobądź nowych przyjaciół i rozpocznij na nowo przygodę .Pocztówka po angielsku, jestem na zakupach w wielkim mieście, bawie sie dobrze/źle i dlaczego, jakie sklepy odwiedziłam, co kupiłam i ile wydałam pieniędzy..

pozdrawiam.Pocztówka po angielsku.

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz list do kolegi o swoich wakacjach, po angielsku.An unformal letter - Napisz list.Zadanie: pocztówka po angielsku i po polsku spędzasz bardzo nie udane wakacje nad morzem w pocztówce koleżanki z anglii napisz o brzydkiej pogodzie Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.E-mail po angielsku przykład 3 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Use 200-250 words.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Napisz list do kolegi z wakacji po angielsku Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi po angielsku z kim Rozwiązanie:hi matt i hope you 39 re fine i 39 m sorry that i didn 39 t write by.. Wstęp / przywitanie 2.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Coś bardzo prostego.. We stayed at the cheap motel near centre.Zadanie: muszę napisać na jutro pocztówkę po angielsku z elementami opisu przyrody, ludzi itp pomocy błagam Rozwiązanie: 1 dear dagmara hello, how are you we are in sydney on a short holiday sydney is beautiful• Pamiętaj, aby pocztówka była zwięzła i krótka Jesteś na wycieczce objazdowej..

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!

ü Tekst ma najczêœciej charakter pozdrowieñ, relacji z wycieczki lub pobytu poza sta³ym miejscem zamieszkania.. Typu: serdeczne pozdrowienia z słonecznej polski przesyła xxx.. (Cos tego typu gdyby ktoś mial inne pomysl prosze pisać) Z góry baaaardzo dziękujęNapiszecie mi pocztówkę po angielsku w której : -dwa zdania gdzie sie znajdujemy np. w londynie - dwa zdania o pogodzie - co robimy (ogólnie) - co robimy jutro - dwa zdania o ludziach tatmtejszychZadanie: napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Rozwiązanie: dear madzia, how are you i m having great fun in scotland i arrived here on monday, by planepocztówka po angielsku?. :/ Proszę o pomoc!. ü Wa¿ne jest przekazanie pe³nej treœci - zrealizowanie zadañ ze wszystkich podanych podpunktów.Pocztówka po angielsku składa się z następujących elementów w podanej kolejności: 1. pocztówka ma zawierac: napisz gdzie jesteś, opisz miejsce i pogodę, napisz gdzie mieszkasz, napisz co przedstawia pocztówka, opisz co robisz każdego dnia .Mam na zadanie napisac list do kolegi lub koleżanki.. Z nami skutecznie przygotujesz się do matury z języka angielskiego, poznasz gramatykę i słownictwo angielskie.. jestem na malediwach.. • Zaproponuj spotkanie po twoim powrocie.. List do kolegi z wakacji klasą 2. Min 80 słów.. Podpisz .napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) Napisz wypowiedź na temat zagrożeń dla świata(po angielsku)..

Szukaj.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: pocztówka po angielsku.

Napisz krótka pocztówkę do swojej zagranicznej znajomej.. Pocztówka - angielskie słownictwo i zwroty Rozpoczęcie:Napisz pocztówkę z wakacji po Angielsku Hi Ann!. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.4.. Opisz swoje wakacje w zakopanym, w sensie jaka pogoda, plany na jutro, gdzie mieszkasz, co robisz każdego dnia.. Chce napisać pocztówke do kolegi w języku angielskim.. Zakończenie (potocznym zwrotem) i podpis.. Witaj Julio!. Proszę czekać.. *ZAKOPANEM.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zamieść Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: kotek56 6.4.2010 (22:49)pocztówka po angielsku.. Niedawno wróciłam ze Szwecji.Pocztówka po angielsku !Pomóżcie Przebywasz w wakacyjnym obozie w górach napisz pocztówkę do rodziców w której poinformujesz -o pogodzie i warunkach noclegowych -co Ci się do tej pory podobało -jakie są plany na następny dzień podziękuj za przesłany sweter którego używasz podczas chłodnych nocypocztówka z wakacji po angielsku - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. • Poinformuj krótko, jak do tej pory spędził-eś/ aś czas.. A teraz przeczytaj, jak to zadanie rozwiązał inny uczeń, i zastanów się, gdzie popełnił .Pocztówka do Cioci z wycieczki po Angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt