Test sprawdzający z lektury zemsta

Pobierz

Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. test był prosty :) Pozdrawiam 7c.. Czy rozpoznasz rasy psów po obrazku?. aniaxxx69 18 października 2020 hej fajny test mialem 0 .Trudny test z lektury Zemsta, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Zemsta Test ze znajomości lektury pt .Najbardziej kompletny test z lektury Antygona jaki znajdziesz w sieci.. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. Otrzymuj osiągnięcia.. Rozpocznij quiz .. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Witam Was w kolejnym tygodniu nauki zdalnej.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.dosyć łatwy test sprawdzający widomości z przeczytanej lektury Zawiera 10 pytań.. Testy z lektur na najwyższym poziomie!Test z lektury "Zemsta".. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Zdobywaj obserwujących.. Dorota • 5 lat temu • #lektury #zemsta #zemsta-lektura .. Obserwuj autorów.. Twórz quizy.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.ZEMSTA - czy znasz dramat Fredry?.

PiszSprawdzian z treści lektury " Zemsta" 1.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Sprawdzian wiadomości z lektury pt. Jest rozgniewany, że Papkin spóźnił się z przyjazdem o .1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Zawiera 12 pytań.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. takbonieichuj 21 października 2020 śmeszny jeste# dwulicowy w ciul nara.. Zawiera 32 pytań.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: ZemstaTest z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaQuiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych.. Czyją własnością jest Artemiza?. Udostępnij.. Ułożysz nazwy konstelacji zodiakalnych z rozsyp.. Gerwazy daj gwintówkę!Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Test ze znajomości lektury Tristan i Izolda.. Sama pisałam test z "Latarnika" bardzo podobny do tego.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagrodaZemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie ..

"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

Zapraszam do rozwiązywania testu.. Odpowiedzi na nie np. 1a, 2b, 3c, 4d prześlijcie na mój adres mailowy .. Jakie warunki miał spełnić Papkin, by móc ożenić się z Klarą.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Zemsta, poziom trudnytest z włoskiego przysłow mapet opium w rosole inne fajne quiz darmowe testy zycie karta rowerowa test ze zmierzchu pilka nozna film wojsko polskie test z mitologii greckiej prawo jazdy test z poprawnej polszczy test z dziadów test z gry komputerowej hollywood test z religii muzyka english obraz .. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Rozwiąż test!Test z lektury ,, Zemsta " .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Gatunek: komedia.. Test: Zemsta Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Jak reaguje na te opowieści Cześnik Raptusiewicz?. Nie zapomnijcie się podpisać -najlepiejTEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY.. Nie używaj korektora, ołówka.. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z opowieściami z cyklu arturiańskiego.. Zawiera 9 pytań.. Zarejestruj się!. Poniżej znajduje się 20 pytań.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?.

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Sprawdź swoją wiedzę!. 1.W drugiej scenie I aktu poznajemy Papkina, który opowiada o przygodach, jakie przeżył po drodze do zamku.. Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury ZemstaTest sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Dorota 5 lat temu.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. - jest to nawiązanie do autentycznego wydarzenia - konfederacji barskiej z: .. ukazaniu bohaterów z różnych warstw społecznych c .. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?. Gatunek: komedia.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ TREŚCI LEKTURY ALEKSANDER FREDRO, ZEMSTA W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 9472 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.. .Najbardziej kompletny test z lektury Zemsta jaki znajdziesz w sieci.. Ułóż nazwy pierwiastków na bazie uproszczonego .. Rozpoznaj aplikacje po ich paletach kolorów!Zemsta - Aleksander Fredro, test z lektury ..

#zemsta #fredro #komedia #lektury #lekturyszkolne.

Zgodnie z zapowiedzią dziś rozwiążecie test sprawdzający Waszą znajomość lektury.. O co pokłócili się dwaj bohaterowie utworu.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. - Zemsta - Zemsta - Zemsta - Zemsta - Konkurs - wygraj bla bla bla - Zemsta - Zemsta - ZEMSTA - Zemsta.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Dodawaj wpisy.. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Zapraszam do rozwiązywania.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. wg Paniodpolskiego1.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.Test sprawdzający czy uważnie przeczytałeś nowelę "Latarnik"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt