Wierszyki romantyczne na dobranoc

Pobierz

Gdy zapada zmrok i dźwięki gitary, Kiedy sen tuż o krok buja jak okręt na fali, Czekaj na świt, pewnie znajdziesz coś w nim.. Osoby bez nazwiska autora są anonimowe., krótkie wiersze romantyczne na dzień dobry dla niej.. Zmykaj spać pod ciepły kocyk, życzę Ci milusiej nocy *** Kiedy piękna noc zapada,Życzenia na dobranoc Chociaż nie wiem o czym marzysz, chociaż nie wiem o czym śnisz, życzę Tobie prosto z serca, byś miał zawsze słodkie sny.. Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.więc chodzę i tylko się śmieję i czekam na swój dobry czas.. Pomarzymy.. Na Dobranoc…Wierszyki i SMSy Na Dobranoc.. Śpij spokojnie kochanie.. Anioły snu niech nad wami czuwają, a z rana słowiki radosne witają.. Wyślij kwiaty Życzenia na dobranoc Gdy Cię kołderka okryje i zamkniesz już swoje oczęta,Feb 15, 2022Piękne są oczy Twe jak promień słońca.. Ty jesteś piękna i młoda i świat przed Tobą otwarty, życie radości Ci doda lecz pamiętaj MIŁOŚĆ to nie żarty… Zamykam oczy by Ciebie sobie wyobrazić Otwieram okno by poczuć Twój zapach Tulę telefon wyobrażając sobie, że to TY Spoglądam na gwiazdy wyobrażając sobie, że to oczy TweBuziaki na sen Hej Aniołku czy to już noc Czy mi się wydaje Ale chyba jednak nie Wiec teraz na noc mówię Ci Dobranoc, Na milutki sny BUZIAKI słodkie wysyłam Ci, Tyjące ich jest, które jak gwiazdki na niebie lśniące są, Całą noc dobrze śpij i cudownie o mnie śnij, Rano przebudź się i do szkoły wybierz się, A ja kładę do łóżka się, aby rano zobaczyć Cię, Aniołku BARDZO, BARDZO KOCHAM CIĘ.Życzę wam na dobranoc zdolności do porzucenia natrętnych myśli w kąt, niech wam śni się miły ląd, morze, zachód słońca, niech marzeniom nie ma końca..

Wiersze na dobranoc.

Miś.Dec 7, 2021Romantyczne wierszyki na dobranoc dla niego - sms dla chłopaka Wierszyki na dobranoc Drukuj W ten cichy wieczór, gdy gwiazdy świecą na niebie, ja pełna tęsknoty, piszę ten sms do Ciebie.. ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. Ślę Ci dziś buziaków moc.. Dla przyjaciółkiMiłość moja to Ty, moje złote sny, moje spełnienie marzeń, splot szczęśliwych zdarzeń, Twoje pocałunki na dobranoc, Twój uśmiech budzący mnie rano.. Kiedy gwiazdka na niebie zgaśnie, a mój mis w łóżeczku zaśnie,Aug 27, 2020Esemeska do podusi, by Twój sen był milusi, żeby Ci się dobre elfy śniły i ciemną noc Ci rozjaśniły.. Niech.. Cień przestało rzucać drzewo.. Za oknem cicho, ciemno, nudno.. mój język Ci w usta wpadnie.Dobranoc… Niech gwiazdy zapłoną dla ciebie by nocka ciemna nie była i blaskiem takim cudownym twój pokój w nocy zdobiła.. I gdy dzień pogodny wstanie.. Okryję nas skrzydłami.. 2012 Kopiowanie wierszy bez zgody ich autorów jest zabronione.Wiersze miłosne - najpiękniejszy wiersze dla niej i dla niego.. Zanim zaśniesz Złotko, pomyśl o mnie słodko.. Niech.. Na dobranoc Dam ci marzeń worek cały, by sny przepiękne dały, bo w nich wszystko zdarza się, jeśli bardzo tego chce..

Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc .

Księżyc blaskiem rozświetla niebo.. Niech Ci się przysni osoba ukochana, O której myślisz od samego rana :* Wybiła dwunasta, minęła północ.. Położę się obok Ciebie.. Dobranoc Kochanie:) Kategoria: Dobranoc.. Słodkich Snów!. Ale warto - śnienie o tobie budzi mnie szerokim uśmiechem.. Z najpiękniejszych dni, Twój obraz mi się śni.. 1) gdybym mógł mieć cały czas na świecie, wiem, co bym zrobił, spędziłbym cały mój czas, z twoją miłością tak wzniosłą, po prostu będąc tu z .. Ocena użytkowników: / 498.. Chciałabym w Twe oczy patrzeć bez końca.. I mieć na zawsze przy sobie Ciebie!. Dobranoc kiedy minuty płyną jak godziny w niewzruszonym spokoju wzorów na suficie serce szepce za dwóch a może za miliony tych.. Na Dobranoc… Moje łóżko to trumna, W której umieram co wieczór I śnię sen wieczny.Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.. Niech ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.. Tym misiaczkiem jestem ja, więc dobranoc pa pa.. Kocham Cię!. Ocena użytkowników: / 35.. To rodzaj przekazu, który nigdy nie traci na ważności.. Moje noce są dłuższe niż dni moje, ponieważ nie jestem przy tobie.. To Ty rozpalasz ognisko miłości, to Ty jesteś moim źródłem radości, moim bezpieczeństwem, słodkim spokojem, to Ty jesteś życiem moim.Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie, wspomnij tych, co kochają Ciebie..

Na dobranoc krótkie słowo, niech się śpi wam kolorowo.

Nie obchodzi mnie, jak ciemna jest noc, nigdy się nie boję, dopóki mnie pocałujesz.. Kochanie dobranoc ci mówię na noc buziaków sto śle i Bardzo kocham cię mocno i gorąco życzę ci abyś miała słodkie sny tęsknie za tobą bardzo mocno Chce być Twoja kołderką, która otula Cię gdy śpisz.1 day agoTen sms na dobranoc to życzenia Dobrej nocy i o smutkach zapomnienia.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.. A ja siedzę i tak myślę, Jak ja bardzo Kocham Cię!. 3.Wszyscy ludzie snem zaklęci.. *** Na dobranoc, na.Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle.. Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!. Jak cichy wieczór, gwiazdy na niebie.. Twe usta są promieniem mej duszy.. W tą deszczową, ciemną noc.. Komety roznoszą życzenia.. Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. Gwiazdy świecą niby damy-myślę kiedy się spotkamy.. Całe miasto znużył sen.. Na dobranoc me kochanie Szepnę tylko jedno zdanie: Śpij słodziutko no i mile, Spędzaj ze mną każdą chwilę.. Dobranoc, już śpij.. Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.Dobranoc ANIOŁECZKU śpij słodziutko w swym łóżeczku, na poduszkę główkę złóż i wtem zaśniesz szybko już..

*** Poprzedni artykuł Następny artykuł Kategoria:Słodkie wiadomości na dobranoc dla Niego.

Wiersze miłosne nigdy się nie zestarzeją.. Bo ja myślę wciąż o Tobie, wciąż istniejesz w mojej głowie.. A Twe oczy ukazują .Co dzień, co noc na Ciebie wyczekuje Tak czekam na chwile kiedy znowu Cię zobaczę Gdy gołąbek czule grucha, Niechaj szepnie Ci do ucha, Że Cię kocham, bo kochałem, Ledwie tylko Cię poznałem.. Byś wśród nocy znalazł spokój i ukoił lęki swe, żeby mały słodki anioł, do snu ukołysał Cię!. i położy się między nami.. Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę ja i Ty.. idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się.. przypomnij sobie mnie kochanie.Dobranoc… Niech gwiazdy zapłoną dla ciebie by nocka ciemna nie była i blaskiem takim cudownym twój pokój w nocy zdobiła..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt