Pocztówka po angielsku brainly

Pobierz

Podstawowe informacje - kto zaprasza, kogo, na co, kiedy i gdzie ma to miejsce.. Poinformuj go gdze mieszkasz 2.. Writing a postcard from a holiday - Pisanie pocztówki z wakacji - angielski.. Czy to jest dobrze?. Hey :D chciałabym was prosić o pomoc :) czy pomoglibyście mi napisać pocztówkę po angilesku która odpowiada na pytania .Napisz wymyśloną przygodę po angielsku Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:55) napisz wymyśloną przygodę po angielsku na karcie A4 Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:57)napisz pocztówkę po angielsku na temat pobytu w dowolnym państwie.. Opisz swoje wakacje w zakopanym, w sensie jaka pogoda, plany na jutro, gdzie mieszkasz, co robisz każdego dnia.Angielski = Wakacje - napisasz pocztówkę do np. koleżanki .. Jesteś na wakacjach.. Zaproszenie po angielsku Ogłoszenie po angielsku Pocztówka po angielsku Post na forum po angielsku.. p.jankiewicz 2010-02-28 11:24:10 UTC #1. napisz pocztówkę po angielsku na temat pobytu w dowolnym państwie.. 16 komentarzy piotr pisze: 3 grudnia 2018 o 20:40. przydatny wpis na bloga po angielsku dzięki za .Nov 27, 2021Podczas twojego pobytu na wakacjach w Rzymie w twoim domu mieszka twój angielski kolega.Napisz do niego pocztówke 1.. Kilka wskazówek: pisz .Pocztówka napisana po angielsku..

pocztówka po angielsku.

Proszę o pomoc.. Muszę napisać jak najszybciej pocztówkę do przyjaciela z Anglii.. kategoria: Nauka języka angielskiego / forum: Pomoc językowa.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Pytania .. Ma być najlepiej 10 zdań .. Jest to 6 klasa podstawówki.. Napisz pocztówkę do koleżanki informując: *Gdzie jesteś, *Wyraź opinię na temat zakwaterowania, *Jak spędzasz czas, * Jaka jest pogoda.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle odnoszące się do adresata.. Informacja o miejscu pobytu - podajemy miejsce, z którego wysyłamy pocztówkę.. 1. adres (address)Wskazówki jak napisać wpis na blogu po angielsku.. Napisz co zwiedziłes 3.. Pytania .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Jednak możemy wyodrębnić kilka punktów, które powinny znaleźć się w takim liście.. W pocztówce mają być odpowiedzi na te pytania : where you ?. Musze napisać .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Pocztówka po angielsku.. Pierwszą kartkę pocztową wydano w Austrii w 1869 roku.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. źródło: .. Pocztówka PO ANGIELSKU.. 05 wrz 2006.. - Doskonale się tu bawię.Elementy składające się na pocztówkę po angielsku: 1. gimnazjum-klasa-2.. Wzór wpisu na angielskiego bloga.. Zaproponuj termin kontaktu telefonicznego.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pocztówki wysyłane są najczęściej po to, aby krótko poinformować o przebiegu podróży i dać dowód pamięci o adresacie..

- Hi!pocztówka po angielsku.

Tytuł - najlepiej pisany wielkimi literami.. Co znaczy pocztówka słownik.Pocztówka po angielsku.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. Rozwinięcie - przekazanie informacji, przedstawienie planów, zaproszenie, wyrażenie podziękowań, przeprosin lub próśb (każdy nowy aspekt wspominamy w nowym akapicie).. pocztówka po angielsku.. źródło: p.jankiewicz 2010-03-02 17:46:43 UTC #2.Tłumaczenie Pocztówka na angielski.. Tematy; Ostatnie wpisy; Ostatnie tematy; Obserwuj; Ignoruj; Temat przeniesiony do archwium.. Headline (Nagłówek): - Hello!. Język angielski.. Pocztówka napisana po angielsku Prace domowe, problemy lingwistyczne.. - Muszę zostać dłużej.. Informacja o sposobie spędzania czasu - co robimy, jakie są atrakcje.. Można też w ten sposób (za pomocą kartki okolicznościowej) złożyć życzenia świąteczne, imieninowe, gratulacje.. Nie czekaj na mnie.. Przeskocz do treści.. Proszę o pomoc RATUNKUUU !. I passed my final exams!Elementy składające się na zaproszenie po angielsku: 1. kartka-pocztowa.. List nieformalny po angielsku: struktura Nie ma dokładnych zasad dotyczących pisania listu nieformalnego, tak jak to jest w przypadku listu formalnego po angielsku.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. 1 ocena | na tak 0% 0 11..

Pocztówka po angielsku Nie chce mi się .

Rozpoczęcie wypowiedzi - miły zwrot powitalny.. Zapytaj jak radzi sobie z twoim psem 4.. Szkoła - zapytaj eksperta (1059) Szkoła - zapytaj eksperta (1059) Wszystkie (1059) Język angielski (715) Język polski (154) Matematyka (190) Biznes i Finanse (35900) .Posts Tagged: pocztówka po angielsku.. 0 Aniusia199 (Gość) Pią Paź 2, 2009, 17:08 ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt